Odfrankowanie | Spotkanie w Gorzowie
15673
post-template-default,single,single-post,postid-15673,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Spotkanie w Gorzowie

Spotkanie w Gorzowie

19 Październik | Gorzów –

Spotkanie informacyjne dla osób posiadających Kredyt.

Politycy chętnie wykorzystują problem kredytów frankowych w grze wyborczej, gdy jednak przychodzi co do czego kolejne ekipy odstępują od systemowego rozwiązania tej kwestii pozostawiając frankowiczów samym sobie.

Niejednolite orzecznictwo i brak łatwego dostępu do pomocy prawnej sprawia, że wiele osób odkłada w nieskończoność uregulowanie sprawy własnego kredytu. Tymczasem, roszczenia z tytułu niekorzystnej umowy kredytowej przysługujące kredytobiorcy przeciwko bankowi, jak wszystkie roszczenia majątkowe, któregoś dnia się przedawnią co definitywnie zamknie drogę do ochrony Państwa interesów.

Wychodząc na przeciwko Państwa oczekiwaniom zapraszamy na spotkanie informacyjne z mecenasem Pawłem Zacharzewskim – szczecińskim adwokatem, który w ramach swojej praktyki zawodowej prowadzi kilkanaście spraw kredytobiorców przeciwko bankom zawisłych przed sądami w Warszawie, Szczecinie czy Katowicach. Na spotkaniu przedstawiona zostanie państwu istota zagadnienia prawnej legalności umów kredytowych waloryzowanych we franku szwajcarskim a po spotkaniu będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z konsultacji prawnej w zakresie oceny Waszych umów kredytowych.